تراریخته _ فساد در نظام احسن ویژه

متن سخنرانی حضرت آیت الله تبریزیان در خصوص تراریخته

سلامت دائمی دندان ها ویژه

با پلاستیک و خمیردندان مسواک نزنید زیرا باعث خرابی دندان ها میشود. سفارش پیامبران را گوش کنید و با چوب اراک یا زیتون مسواک بزنید و حتما از خلال پیامبر استفاده کنید.

اختلاف نظر اهل بیت (ع) با پزشکان ویژه

مستفاد از روایات وجود تخالف و تقابل بین پزشکان آن زمان واهل بیت ع است و در بیشتر موارد نظر ائمه این است که پزشکان اشتباه می‌کنند و سعی می‌کنند راهشان را از پزشکان جدا کنند.

درخت مسواک ویژه

جزو کارهای با ارزش و پر درامد، کاشت درخت مسواک است یعنی درخت اراک که با چوب آن مسواک میزنند ودر دین اسلام زیاد سفارش شده.

ویژگی بارز حکومت اسلامی ویژه

سیاست اسلامی مبتنی بر عدالت و مساوات است و یک رکن اساسی سیاست اسلامی، دوری از ساخت و ساز و بناهای دولتی و حکومتی مجلل که شاخصه نظام طاغوتی است.

آری و نه ویژه

باید ها و نباید های یک زندگی سالم

زمان خواب ویژه

متأسفانه خواب ما اورپائی شده و آسیب زیادی به مردم زده است، زیرا مردم تا نیمه و بعد از نیمه شب بیدارند و بعد از نیمۀ شب و هنگام بین الطلوعین و صبح ها می خوابند و این کار سخت اشتباه است.

گوشت صدف ویژه

صدف یکی از جانوران معروف است و موجودی داخل آن قرار دارد که بافت نرم شبیه به گوشت دارد و در کشورهای اروپائی گوشتش به فراوانی مصرف می‌شود. ولی خوردن آن در دین اسلام صلاحیت ندارد.

خرگوش ویژه

اطلاعاتی راجع به خرگوش و گوشت خرگوش عرض می‌کنیم اولین چیزی که باید بدانید اینکه خرگوش جزو مسوخات است و در اصل انسان بوده. داستان خرگوش حکایت از کثیفی و نجاست دارد و اصل مسخ خرگوش بخاطر همین جهت بوده. بنابراین نه نگهداری خرگوش کار درستی است و نه خوردن گوشت آن، زیرا به سلامتی انسان لطمه می‌زند.

سنت سرمه کشیدن آقایان ویژه

یکی از سنتهایی که از بین رفته و اثری ازش نیست در عین حال خیلی ضروری و واجب و لازم و شرط سلامتی چشمان وتقویت بینائی است، سرمه کشیدن برای اقایان است.