• 9746
  • 179 مرتبه
  • 1402/07/25 06:22:45 ب.ظ

تغییر نام بیمارستان ها

تغییر نام بیمارستان ها

🔺 امروزه خیلی از بیمارستان ها و درمانگاه ها و حتی آزمایشگاه ها اسم مذهبی دارند، مانند بیمارستان امام رضا، بیمارستان رضوی، بیمارستان بقیه الله، بیمارستان خاتم الانبیاء، بیمارستان سید الشهداء علیهم السلام و... 

〽️ در حالیکه در بخش زیادی از این مراکز اثری از اسلام و ایمان و دین و اهل بیت علیهم السلام و سفارش های آن بزرگان نبرده اند.

📌 هیچ کدام از این مراکز اسلامی نیست و صرفاً بیمارستان هایی است که تابع علوم غربی و صهیونیستی است، تمام داروهایی که تجویز می شود از علوم غربی است و بخش زیادی از آن ها توسط شرکت های صهیونیستی تولید می شود!  به چه مناسبت نام مذهبی روی آن ها می گذارند؟ والله نمی دانیم .

📍 حتی فضای این بیمارستانها اصلاً اسلامی نیست و اختلاط مرد و زن و درمان خانم ها به دست آقایان و بالعکس چیزی نیست که قابل انکار باشد .

🖍 متأسفانه گاهی مشاهده می شود که بیشتر پرسنل بیمارستانی نماز نمیخوانند و مقید به احکام شرعی نیستند و حجاب خوبی ندارند .

🔸 بعضی از منتقدین طب اسلامی می گویند به چه مجوزی می گویید طب اسلامی؟ در حالیکه درمان های این طب از آیات قران و روایات معصومین علیهم السلام گرفته شده، بلکه نص صریح روایات است و خلاصه در نسبت دادن طب به اسلام اشکال دارند .

❗️ چگونه این ها به بیمارستان های طب استعماری اشکال نمی گیرند که اسم بیمارستان را خاتم الأنبیاء می گذارند، در حالیکه هیچ ربطی به خاتم الانبیاء ندارد !

◀️ ما اعتقاد داریم این نوع اسم گذاشتن، دروغی بیش نیست؛ زیرا واقعاً بیمارستان خاتم الأنبیاء نیست.

🔰 به همین جهت مدیران و مسئولان مکلّف هستند اسم این مراکز را تغییر بدهند و اسم آن ها را بیمارستان هاریسون بگذارند، یا بیمارستان گایتون، یا بیمارستان رابینز، یا بیمارستان بیل گیتس و .... که تطابق بیشتری دارد.

⭕️ زیرا دانش آن ها هاریسونی است و بخش زیادی از داروهای آن ها توسط شرکت های صهیونیستی تولید می شود، اغلب کارخانه های و کارتل های داروئی مربوط به صهیونیست هاست.

⚠️ هنوز صحبت های نتانیاهو را به یاد داریم که گفت: ما در داروخانه های شما حضور داریم!

📍 شاید مناسب باشد که از این به بعد به طب شیمیایی، طب هاریسونی یا  طب صهیونستی گفته شود تا اسم بر مسمی انطباق نزیکتری داشته باشد .

🌐 دفتر آیت الله تبریزیان 

فایل های پیوست

اخبار مرتبط